Paperzero

E-GÜVEN ve Eczacıbaşı Bilişim’in gücünden doğan sürdürülebilir çözüm; Paperzero

Eczacıbaşı Bilişim ve E-GÜVEN işbirliğiyle hayata geçirilen Paperzero, dijital platformlarda doküman imzalama, doğrulama ve arşivleme süreçlerini bir arada sunan çevre dostu, kolay erişilebilir bir imzalama platformudur

Paperzero, anlaşmaların, sözleşmelerin veya herhangi bir imza gerektiren dokümanın tek bir platform üzerinden zaman ve mekandan bağımsız olarak imzası veya onayı talep edilen taraflar ile paylaşılmasını, %100 yasal imzalama alt yapısıyla elektronik veya mobil imza ile imzalanmasını veya yalnızca onaylama ve imza görseli eklenmesini, istenirse ilgili hedef sistemlere gönderimini, arşivlenmesini ve süreç takibini sağlar.

İmzalama süreçlerini dijitalleştirerek pratiklik ve hız kazandıran Paperzero, kapsamlı olduğu kadar çevreci de bir çözümdür. Uçtan uca kağıtsız bir imzalama dünyası sunarken, kargolama ve yazıcı kullanımı süreçlerini de ortadan kaldırarak sürdürülebilir bir gelecek için karbon ayak izinizi azaltır.

E-GÜVEN’in elektronik, mobil imza ve bunların kullanıldığı ürün ile servislerdeki yerleşmiş güçlü konumuyla, Eczacıbaşı Bilişim’in Ar-Ge ve yazılımdaki yetkinlikleri ile dizayn edilen Paperzero, imza süreçlerini hızla dijital ortama taşımak isteyen ve kağıtsız ofis hedefleyen kurumların sürdürülebilirlik planları için kusursuz bir çözümdür.

Vizyonumuz,

Tüm müşterilerimizle birlikte geleceğimizi koruyarak, kağıdın kullanıldığı tüm doküman imzalama süreçlerini uçtan uca dijitalleştirmektir.

Takdirlerimiz,E- GÜVEN ‘i tanımak isterseniz buraya tıklayınız.

Eczacıbaşı Bilişim’i tanımak isterseniz buraya tıklayınız.

İşinize hız, doğaya güç katmak için hep beraber!